niedziela, 20 września 2015

co to jest HCLF?

Mój styl życia przeważnie szokuje osoby, które stykają się z nim po raz pierwszy. Po zdziwnienu przychodzi ciekawość, a kto spróbuje, ten wchodzi na zupełnie nowy poziom :)

Oparta na produktach roślinnych dieta wysokowęglowodanowa to wolność, zdrowie, energia i dobre samopoczucie.

HCLF to ulga od liczenia kalorii, wyrzutów sumienia i walki z własnym ciałem. Dostarczając sobie nieograniczonej ilości naturalnych, nieprzetworzonych pokarmów roślinnych można wreszcie jeść do syta, osiągnąć optymalną wagę i dobrą formę, czuć się dobrze fizycznie i psychicznie.

HCLF to idealne paliwo dla ciała, stworzonego do jedzenia i trawienia naturalnych pokarmów o wysokiej zawartości węgli. Przypływ energii jest niesamowity, a dobrze odżywiony mózg zaczyna wreszcie produkować substancje odpowiedzialne za spokój i dobre samopoczucie. Szczęście zaczyna się nagle wydawać czymś bardzo prostym.

HCLF to smaczne, kolorowe i obfite posiłki, bez wyrzeczeń i walki ze sobą. Jemy do syta, nie liczymy kalorii. Co można jeść na wegańskiej diecie wysokowęglowodanowej? Praktycznie wszystko, tylko jeszcze lepiej, niż normalnie :) Przykładów z mojego jadłospisu jest multum, a już niedługo podzielę sie większą ilością pomysłów.4 komentarze:

  1. Zgadzam się ze wszystkim ;) Zapowiada się kolejny fajny blog :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastycznie! My z kolei przeszlysmy na diete wysoko weglowodanowa roslinna po zachorowaniu mojego 1.5 rocznego syna na cukrzyce typu 1 (maz ma tez ta cukrzyce od 26 lat), ku szoku wszystkim dieta wysokoweglowodanowa i wysoko owocowa (przeciez w owocach jest cukier!!!!) doslownie zadzialala cuda i spadl obydwom znacxzoco zapotrzebowanie na insuline, co lepisze im wiecej jemy RAW Food, i glownie owoce w ciagu dnia ich zapotrzebowanie na insuline spada! Pozdrowionka!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. A na hclf od białego pieczywa można przytyć?

    OdpowiedzUsuń